2ª Valencia Juvenil standings in 2023
Table
PTS | MP | W | D | L | GF | GA | GD | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
|
L'alcúdia 'b'
D
V
V
D
V
|
37 |
15 |
12 | 1 | 2 | 49 | 18 | +31 |
2
|
|
Benifairó de La Valldigna A
V
D
V
D
V
|
34 |
15 |
11 | 1 | 3 | 58 | 23 | +35 |
3
|
|
Tavernes de La Valldigna B
V
V
V
V
V
|
34 |
15 |
11 | 1 | 3 | 50 | 25 | +25 |
4
|
|
San Lorenzo de Castellón A
V
V
V
V
V
|
33 |
15 |
11 | 0 | 4 | 59 | 20 | +39 |
5
|
|
Alberic Maxim Domenech B
V
V
D
V
D
|
32 |
14 -1 |
10 | 2 | 2 | 65 | 12 | +53 |
6
|
|
La Canal
D
V
V
D
V
|
28 |
15 |
9 | 1 | 5 | 51 | 20 | +31 |
7
|
|
Trujillo La Pobla Llarga A
D
V
V
D
V
|
28 |
14 -1 |
9 | 1 | 4 | 35 | 18 | +17 |
8
|
|
Càrcer 'a'
V
D
D
D
D
|
21 |
15 |
7 | 0 | 8 | 26 | 37 | -11 |
9
|
|
Carcaixent C
V
D
D
V
D
|
21 |
15 |
7 | 0 | 8 | 30 | 56 | -26 |
10
|
|
Ciutat de Xátiva Cfb B
V
D
D
V
V
|
16 |
14 -1 |
5 | 1 | 8 | 22 | 40 | -18 |
11
|
|
Algemesí Leyash Group
D
V
D
D
D
|
15 |
15 |
4 | 3 | 8 | 32 | 41 | -9 |
12
|
|
Carlet A
V
D
D
D
V
|
12 |
15 |
3 | 3 | 9 | 29 | 47 | -18 |
13
|
|
Senyera A
D
D
D
V
D
|
11 |
15 |
3 | 2 | 10 | 28 | 74 | -46 |
14
|
|
Alginet B
D
D
D
D
D
|
10 |
15 |
3 | 1 | 11 | 27 | 63 | -36 |
15
|
|
Ciutat D´alzira A
D
D
D
D
D
|
6 |
14 -1 |
1 | 3 | 10 | 12 | 38 | -26 |
16
|
|
CD Olimpic B
D
D
D
D
D
|
0 |
11 -4 |
0 | 0 | 11 | 5 | 46 | -41 |
PTS | MP | W | D | L | GF | GA | GD | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
|
Alberic Maxim Domenech B
|
22 |
8 |
7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2
|
|
Benifairó de La Valldigna A
|
22 |
8 |
7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3
|
|
San Lorenzo de Castellón A
|
21 |
9 |
7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
4
|
|
L'alcúdia 'b'
|
21 |
8 |
7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
5
|
|
Tavernes de La Valldigna B
|
19 |
8 |
6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
6
|
|
La Canal
|
18 |
8 |
6 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
7
|
|
Trujillo La Pobla Llarga A
|
16 |
7 |
5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
8
|
|
Càrcer 'a'
|
12 |
7 |
4 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
9
|
|
Carlet A
|
9 |
8 |
3 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 |
10
|
|
Algemesí Leyash Group
|
9 |
7 |
2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
11
|
|
Carcaixent C
|
9 |
7 |
3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 |
12
|
|
Senyera A
|
7 |
7 |
2 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
13
|
|
Ciutat de Xátiva Cfb B
|
7 |
6 |
2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 |
14
|
|
Alginet B
|
6 |
7 |
2 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 |
15
|
|
Ciutat D´alzira A
|
4 |
7 |
1 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 |
16
|
|
CD Olimpic B
|
0 |
4 |
0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 |
PTS | MP | W | D | L | GF | GA | GD | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
|
L'alcúdia 'b'
|
16 |
7 |
5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
2
|
|
Tavernes de La Valldigna B
|
15 |
7 |
5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
3
|
|
Carcaixent C
|
12 |
8 |
4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 |
4
|
|
Trujillo La Pobla Llarga A
|
12 |
7 |
4 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
5
|
|
San Lorenzo de Castellón A
|
12 |
6 |
4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
6
|
|
Benifairó de La Valldigna A
|
12 |
7 |
4 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
7
|
|
La Canal
|
10 |
7 |
3 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 |
8
|
|
Alberic Maxim Domenech B
|
10 |
6 |
3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
9
|
|
Ciutat de Xátiva Cfb B
|
9 |
8 |
3 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 |
10
|
|
Càrcer 'a'
|
9 |
8 |
3 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 |
11
|
|
Algemesí Leyash Group
|
6 |
8 |
2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 |
12
|
|
Alginet B
|
4 |
8 |
1 | 1 | 6 | 0 | 0 | 0 |
13
|
|
Senyera A
|
4 |
8 |
1 | 1 | 6 | 0 | 0 | 0 |
14
|
|
Carlet A
|
3 |
7 |
0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 |
15
|
|
Ciutat D´alzira A
|
2 |
7 |
0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 |
16
|
|
CD Olimpic B
|
0 |
7 |
0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 |